Dance-mind koučingo seminarai – tai pokalbis su savimi, tai galimybe išgirsti ir įsiklausyti į save ir pastebėti tai, ko nepastebime bėgdami greita laiko mašina...

Milda

Congratulations, Valentinas, on this great breakthrough you have made, all due to your amazing capacity for hard work and thoughtfulness towards others.

Denise Puttock, Director of Studies, the School of Dance Therapy

Esu Valentinas Kulinič

Gimiau ir užaugau Ukrainoje. Mano šeima kilo iš Slobožanščinos – Šiaurės Rytų Ukrainos regiono, pasižyminčio ypatinga laisvumo dvasia bei Europos ir Azijos civilizacinių įtakų samplaika. Bodhisatvos pozoje medituojančio kazoko Mamajaus atvaizdas mano senelių ir kitų valstiečių namuose užėmė tokią pat garbingą vietą, kaip ir krikščioniškos ikonos.

1991 metais persikėliau į Lietuvą. 1995 metais baigiau VGTU magistrantūrą.

Ilgą laiką dirbau vertimo srityje, verčiu ir konsultuoju vertimo produktyvumo programų naudojimo klausimais iki šiol. Dėstau vertimo technologijas Vilniaus universitete.

Tekstuose išsakytų minčių adekvataus pateikimo kita kalba klausimai paskatino mane gilintis į neurolingvistinį programavimą (NLP) bei psichologiją. Tai tapo naujos aistros ir naujo užsiėmimo pradžia.

Šiandien esu sertifikuotas NLP praktikas (Amerikos NLP universitetas) ir šokio terapeutas (Šokio terapijos mokykla, Torquay, Anglija). Studijuoju išplėstinę hipnoterapiją ir psichoterapiją Natūralios medicinos mokykloje.

Su natūralios medicinos poveikiu ir atsiskleidžiančios pasąmonės galia susipažinau ekspedicijoje Peru, kur liaudies gydytojai-šamanai dirba oficialios sveikatos apsaugos sistemoje ir daro neįtikėtinus dalykus su vaistažolėmis ir ritualine muzika. Esu ekspedicijų projekto „Atradimas“ koordinatorius Europoje ir Laisvosios anglikonų bendrijos Centrinės Europos diecezijos administratorius.

Šoku tango nuo 2001 m. Mokiausi pas tarptautinio lygio meistrus Rubeną Terbalcą, Brigitą Urbietytę, Carlosą Rodriguezą ir kt. Meditacijos technikos mokiausi iš tradicinės kinų medicinos ir daosų bei budistų tradicijų specialisto dr. Čen Džen-ju (Taivanis).

Meditacija ir tango padėjo man suprasti vidinio ir išorinio pasaulio sąveiką ir šia patirtimi aš norėčiau pasidalinti su jumis.