Dance-mind koučingo seminarai – tai pokalbis su savimi, tai galimybe išgirsti ir įsiklausyti į save ir pastebėti tai, ko nepastebime bėgdami greita laiko mašina...

Milda

Congratulations, Valentinas, on this great breakthrough you have made, all due to your amazing capacity for hard work and thoughtfulness towards others.

Denise Puttock, Director of Studies, the School of Dance Therapy

Gyvenimas kaip Jūsų veidrodis

(Trečiasis iš dance-mind koučingo seminarų serijos.)

Nors ir propaguojame improvizaciją, suprantame daugelio, besidominčių šokiu, norą išmokti konkrečius derinius. Šiame seminare pateiksime kelių populiariausių šokių kombinacijas, kurias mėgindami išmokti ir atkartoti ugdysite gebėjimą kitaip žiūrėti į gyvenimą ir jame iškylančias problemas. Be to, tai geras pasiruošimas kitam – refreimingo – seminarui.

Anot daosų legendos (kuriai suprasti tereikia vaizduotės ir humoro jausmo) žmogaus siela, suvokdama savo trūkumus, prieš gimdama naujame kūne kuria savo gyvenimo scenarijų – surašo įvairius įvykius, kurie padės jai ištaisyti tuos trūkumus.

Parašius scenarijų atrenkami „aktoriai“ – žmonės (sielos), kurie padės tą scenarijų įgyvendinti. Siela, kuri yra geriausias draugas, pagal scenarijų tampa priešu. Kitos sielos tampa giminaičiais, partneriais ir pan.

Parengtas scenarijus išeina labai ilgas ir netelpa galvoje, todėl jis yra suglamžomas ir sukišamas į galvą kaip papuola. Tačiau tuomet siela jį pamiršta ir gimsta nieko neprisimindama.

Scenarijaus gabaliukai pasirodo mūsų sapnuose, o meditacijoje mes galime dar geriau „išpakuoti“ jo dalis.

Gyvenime dažnai klausiame krypties, nepaisant to, jog scenarijų parašėme patys!

Seminaro metu pažvelgsime į gyvenimą kaip į spektaklį – play/игру – žaidimą. Žaidimą gali būti smagu žaisti, bet jis neturi jūsų užvaldyt. Judesių kopijavimas – irgi žaidimas. Tačiau toks žingsnių mėgdžiojimas neturi būti jūsų tikslas.

Kodėl siela geriausias draugas pagal scenarijų tampa priešu? Tam kad jūs pamatytumėte problemas ir mokėtumėte jas spręsti. Tai, kas kituose mus erzina – yra mes patys.

Tai, kaip mes matom rodomus šokio judesius, yra mūsų širdies projekcija. Viskas, kas mus supa, yra mūsų būsenos atspindys. Tai, kas sukelia didžiausias emocijas – pasitenkinimą, kai pavyksta teisingai sušokti, susierzinimą, kai neišeina – yra jūs pats. Mes mokysimės rasti pusiausvyrą, kad projekcija pasikeistų.

Grįžtant prie legendos... Koks visgi yra savęs tobulinimo tikslas? Tikslas yra ištrūkti iš savo scenarijaus ir vėl panorėti jame dalyvauti.

Kaip to panorėti? Kokie yra gero vaidinimo pagal savo scenarijų, kitais žodžiais – gero žaidimo, požymiai? Kokios savybės padeda ištrūkti iš begalės užburtų ratų? Seminaras skirtas tam, kad jūs tai sužinotumėte ir pajustumėte.