Dance-mind koučingo seminarai – tai pokalbis su savimi, tai galimybe išgirsti ir įsiklausyti į save ir pastebėti tai, ko nepastebime bėgdami greita laiko mašina...

Milda

Congratulations, Valentinas, on this great breakthrough you have made, all due to your amazing capacity for hard work and thoughtfulness towards others.

Denise Puttock, Director of Studies, the School of Dance Therapy

Be jokios abejonės jūs galite įsivaizduoti, koks jausmas netikėtai atrasti savyje jėgų ir talentų, apie kuriuos nė nesvajojote, arba ko pasiektumėte turėdami gebėjimų įveikti kliūtis, dėl kurių jau buvote puolę į neviltį. Sunku patikėti, bet naujus gebėjimus jūs galite išugdyti pramogaudami.

Tobulėjimas maloniai leidžiant laiką – tai šokis. Ir nesvarbu, ar jūs jaučiatės gerais šokėjais, ar manote, kad šioje srityje esate beviltiški – per teisingai organizuotą ritmišką judesį galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Lavinamas ne tik jūsų kūnas, bet ir protas, sumanumas, gebėjimas įtikinti ir bendrauti, taip pat tai gali tapti puikia priemone žalingiems įpročiams atsikratyti.

„Ritmiškos judesio struktūros, plastiškas erdvės pojūtis, gyvas matomo ir įsivaizduojamo pasaulio reprezentavimas – visą tai žmogus kuria savo kūnu šokyje... Šokis išardo skirtumus tarp kūno ir sielos, nesuvaržomų emocijų ekspresijos ir ramaus elgesio, gyvenimo visuomenėje ir individualybės išraiškos žaidime, religijoje, mūšyje ir dramoje – visus tuos skirtumus, kuriuos vėlesnė civilizacija įtvirtino... Jis užtikrina sotų gyvenimą, sėkmę varžybose, pergalę mūšyje, palaimina žemę ir žmones...“ Curt Sachs, „Pasaulinė šokio istorija“

Skaitant šias eilutes, tikriausiai, vis dar esate nusiteikę šiek tiek skeptiškai, bet juk sakoma, jog smalsumas tai galimybė išplėsti savo žinias, o žinios – tai galia. Ar jūs tam pasiryšite? Sužinokite susipažinę su metodika ir programomis.