Dance-mind koučingo seminarai – tai pokalbis su savimi, tai galimybe išgirsti ir įsiklausyti į save ir pastebėti tai, ko nepastebime bėgdami greita laiko mašina...

Milda

Congratulations, Valentinas, on this great breakthrough you have made, all due to your amazing capacity for hard work and thoughtfulness towards others.

Denise Puttock, Director of Studies, the School of Dance Therapy

Įmonėms

Šiuolaikinio biuro darbuotojai praleidžia per daug laiko sėdėdami, dažniausiai prie kompiuterių, slegiami streso, kofeino ir nikotino. Tai yra verslo ir valdymo įstaigų realybė ir ne mūsų jėgoms ją staigiai pakeisti.

Apmaudu, jog atsitraukdami nuo įprasto darbo, kai, tarkim, reikia sudalyvauti korporatyviniuose mokymuose, darbuotojai vėlgi sėdi, klausydami pranešėjų ir dėstytojų, ir atsistoja tik tam, kad suvartotų eilinę dozę kofeino ir nikotino. (Nors neneigiu, jog daugelis nerūko ir geria arbatos. :))

Jeigu esate už mokymus įmonėje atsakingas asmuo arba verslo vadybos mokytojas ir konsultantas, tokia situacija negali jums nerūpėti.

Verslo procesus galima aiškinti ne tik schemomis, žodžiais ir skaičiais, bet ir judesiu bei kūnu. Tai, kas įsisavinama per kūną, įsisavinama giliai ir ilgam. (Tai buvo žinoma visada, bet, deja, žmonijos istorijoje dažniau pasireikšdavo ir pasireiškia juoda šio principo pusė – fizinės bausmės.)

Per šokio (tango) žingsnius ir sąveiką su partneriu bet kokios profesijos specialistas, nesvarbu, vadovas ar pavaldinys, išmoks tobulai save išreikšti darbo kontekste, suvaldyti nereikalingas emocijas ir pasiekti harmonijos tarp spontaniškumo ir koncentracijos (= improvizacija ir darbas pagal planą).


Išsamios informacijos teiraukitės el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .