Dance-mind koučingo seminarai – tai pokalbis su savimi, tai galimybe išgirsti ir įsiklausyti į save ir pastebėti tai, ko nepastebime bėgdami greita laiko mašina...

Milda

Congratulations, Valentinas, on this great breakthrough you have made, all due to your amazing capacity for hard work and thoughtfulness towards others.

Denise Puttock, Director of Studies, the School of Dance Therapy

Vaikams

Aukštai Šokių terapijos mokyklos įvertinta autorinė metodika, skirta dirbti su vaikais ir paaugliais, įskaitant sunkius ir atsidūrusius sunkioje padėtyje.

Dagelis tyrimų parodė, kad ritmo išgyvenimas per kūną pagerina na tik muzikinius įgūdžius ir estetinį skonį (kas yra akivaizdu), bet ir gabumus tokiuose dalykuose, kaip matematika, gramatiką ir pan., t. y. kasdienio gyvenimo užduotyse.

Ritminis lavinimas ugdo kūno, proto ir sielos vienybę, o tai yra gyvybiškai svarbu stipriai sveikatai. Kas labai aktualu šiuo atžvilgiu vaikams ir ypač paaugliams – ritminis lavinimas sumažina nervinių pairimų riziką ir pasekmes, užkirsta kelią elgesio kraštutinumams skatindamas laisvą energijos išraišką disciplinos rėmuose.

Jaunam žmogui labai svarbu nuo pat vaikystės įsisąmoninti savo asmenybės unikalumą, lavinti dėmesį kūno funkcionavimui, kontroliuoti savo temperamentą. Visa tai pasiekiama mokantis pajusti savo kūnu ritmą.

Vienas iš svarbiausių ritmiško judesio privalumu yra gebėjimo „bendrauti be žodžių“ lavinimas. Tai ypač naudinga kalbant apie jaunimą, nes neišreikšti jausmai gali palikti gilų randą visam gyvenimui. Pasąmonės, kur kyla slegiančios emocijos, negalima išreikšti racionaliais žodžiais. Bet ji gali būti puikiai išreikšta judesiu ir šokiu padedant mokytojo arba globėjo.

Išsamios informacijos teiraukitės el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .