Dance-mind koučingo seminarai – tai pokalbis su savimi, tai galimybe išgirsti ir įsiklausyti į save ir pastebėti tai, ko nepastebime bėgdami greita laiko mašina...

Milda

Congratulations, Valentinas, on this great breakthrough you have made, all due to your amazing capacity for hard work and thoughtfulness towards others.

Denise Puttock, Director of Studies, the School of Dance Therapy

Tango meditacija. Mįslingiausias ryšys, kurį verta patirti

Šokio terapijos laboratorija

Kaip šokant visam laikui pakeisti požiūrį į save ir santykius su aplinkiniais...

Kas patiriama šokyje, kuris tobulai išgrynina vyro ir moters sielų bruožus...

Koks tas pojūtis užmezgus meditatyvų kontaktą...

1994 metais žymus neurofiziologas Jacobo Grinberg-Zylberbaum atliko eksperimentą, kurio rezultatai pribloškė mokslininkus. Šiuolaikinis mokslas iki šiol nerado paaiškinimo, nors eksperimentas buvo pakartotas – su tais pačiais rezultatais – daugelį kartų. Du asmenys 20 minučių meditavo su intencija išlaikyti tiesioginį ryšį tarpusavy. Po to juos išskyrė ir įsodino į du Faradėjaus narvus (visiškai nepralaidžius elektromagnetinėms bangoms) prijungus kiekvieną prie atskiro elektroencefalogramos (EEG) aparato. Vienam iš tiriamųjų buvo rodomi šviesos blyksniai, kurie sukeldavo EEG aparato užfiksuotas smegenų reakcijas. Apstulbę tyrinėtojai tokias pat smegenų reakcijas užfiksavo ir pas kitą tiriamąjį, kuris jokių blyksnių nematė.

Moderniausias mokslas bejėgis atskleisti šio reiškinio paslaptį, bet mokslininkai turėjo drąsos pripažinti, jog apie tą patį reiškinį buvo rašoma dar prieš 2500 metus Surangamos sutroje.


Nuo senovės meditacijos meistrų mus skiria daugelis amžių, bet meditatyviojo kontakto tęstinumas nenutrūko ir, pasireiškęs moters garbinimo tradicijose bei kurtuazinės meilės poezijoje ir muzikoje, mūsų laikais jis atsiskleidė tango šokyje ir kultūroje. Skamba neįtikėtinai, tačiau būtent tango ištobulina mokėjimą užmegzti meditatyvų ryšį, šitaip nustebinusį mokslininkus.

Nesvarbu, ar žengiame dvasinio tobulėjimo keliu ar ieškome gyvenime paprastos, bet tikros žmogiškosios meilės ir sėkmės, mes norime, kad gamta ir žmonės būtų mums mieli ir draugiški, o tai, be abejo, ir iš mūsų reikalauja tobulo mokėjimo susilieti, susivienyti su aplinkiniu pasauliu.

Pažengę žmonės žino, jog harmonija, pažinimas yra tuščios abstrakčios sąvokos, kol neišmoksime tai pajusti savo kūnais. Šokėjai, randantys tobulą kontaktą, kaip niekas kitas, moka tai patirti. O ketvirtadieniais tai galėsite patirti ir jūs tango meditacijos seansuose.

Užsiėmimai vyksta Meditacijos centre „Meilės kelias“ (Vilniuje, Smolensko g. 10d–10) kiekvieną ketvirtadienį nuo 19 iki 21 val. Penkių užsiėmimų ciklo kaina – 60 €.

Išsamesnės informacijos prašom teirautis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. 8 687 29122 (Valentinas) arba 8 615 12763 (Danutė/Sarani).

www.dance-mind.eu