Atpalaiduojantis taškinis masažas Vilniuje

Nereikia nė sakyti, kiek lengviau būtų rūpintis sveikata ir grožiu, jeigu mūsų neslėgtų įtampa ir kasdienių rūpesčių našta. Turbūt, niekas neabejoja, jog tinkamai atpalaidavus raumenis ir susitvarkius su emocijomis galima įveikti daugelį sunkumų ir išvengti rimtų ligų.

Būtent tam ir skirtas atpalaiduojantis taškinis masažas (pastaruoju metu sparčiai populiarėjančios meridianinės arba energijos terapijos atmaina) – kinų akupresūros ir japonų shiatsu seansas, kurio metu masažuotojas aptinka su paslėptomis emocijoms susijusias įtampas ir paveikdamas atitinkamus taškus pašalina streso ir susirgimų priežastis, stiprindamas jūsų gebėjimą puoselėti savo sveikatą ir grožį.

Be įprastų taškinio masažo (shiatsu) mokymų, masažuotojas praėjo 2013 m. mokymus pas įžymų kinų medicinos meistrą dr. Čen Džen-ju ir puikiai supranta ryšį tarp biologiškai aktyvių taškų ir emocijų, o šiuolaikinės psichoterapijos žinios leis jam aptikti ir pašalinti ne tik jūsų destruktyvias emocijas, bet ir jų šaknis. Tai išskirtinė metodika, neturinti Lietuvoje (ir dagelyje kitų šalių) analogų.

Fizinis lengvumas, kurį žmonės pajunta po taškinio masažo – tai dar ne viskas. Svarbiausia, kad klientai įgyja ir emocinę laisvę, gebėjimą spręsti įvairias problemas be vargo ir įtampos.

Šio unikalaus atpalaiduojančio masažo seansai vyksta jaukioje meditacijų centro „Meilės kelias“ (Smolensko g. 10d—10) aplinkoje.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu info@dance-mind.eu arba telefonu 8~687 29122.