Atpalaiduojantis taškinis masažas Vilniuje

Nereikia nė sakyti, jog kur kas lengviau būtų rūpintis sveikata ir grožiu, jeigu mūsų neslėgtų įtampa ir kasdienių rūpesčių našta. Vis dėlto gyvenimas pilnas iššūkių ir streso, problemų, kurias turime spręsti nedelsdami, o tuo tarpu mūsų kūne slypinti įtampa didesnių ar mažesnių išmėginimų metu neleidžia aiškiai susivokti kai kuriose situacijose, bei priimti blaivius sprendimus. Tinkamas atsipalaidavimas, bei stabili emocinė būklė – tai būtinos sąlygos norint jaustis gerai savo kailyje streso akivaizdoje, bei išvengti rimtų ligų.

Būtent tam ir skirtas atpalaiduojantis taškinis masažas (pastaruoju metu sparčiai populiarėjančios meridianinės arba energijos terapijos atmaina) – kinų akupresūros ir japonų shiatsu seansas, kurio metu masažuotojas aptinka su neišreikštomis emocijomis susijusias įtampas ir paveikdamas reikiamus taškus pašalina streso ir susirgimų priežastis, stiprindamas jūsų gebėjimą puoselėti savo sveikatą ir grožį.

Tai išskirtinis metodas, neturintis analogų Lietuvoje. Be įprastos taškinio masažo metodikos, masažo seanse taikomos žinios, įgytos tiesiai iš kinų medicinos meistro dr. Čen Džen-ju apie biologiškai aktyvių taškų ir emocijų sąsajas, o šiuolaikinės psichoterapijos žinios leis aptikti ir pašalinti ne tik emocines įtampas, bet ir jų šaknis.

Fizinis lengvumas, kurį žmonės pajunta po taškinio masažo – tai dar ne viskas. Svarbiausia, kad klientai įgyja ir emocinę laisvę, gebėjimą spręsti įvairias problemas be vargo ir įtampos.

Šio unikalaus atpalaiduojančio masažo seansai vyksta jaukioje meditacijų centro „Meilės kelias“ (Smolensko g. 10d—10) aplinkoje.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu info@dance-mind.eu arba telefonu 8~687 29122.