Gyvename amžinai skubėdami ir sustodami tik tam, kad su nostalgija atsigręžtume į malonius momentus, kurie nesugrįš. Galbūt jūs esate iš tų, kam tai atsibodo, kas nori sąmoningai pragyventi kiekvieną akimirką. Daugumai atrodo, jog tai įmanoma. Bet didelė kelionė prasideda nuo mažų žingsnių.

Išmokti sąmoningai šokti – tai bus jūsų pirmas žingsnis link sąmoningo gyvenimo. Be visa ko, tai malonu, gražu ir įdomu.

Kodėl tango ir kodėl sąmoningas? Tiktas tango netoleruoja iš anksto iškaltų ir „autopilotu“ šokamų kombinacijų. Judėdami ir improvizuodami sąmoningai sukuriate estetišką šokį ant parketo ir tampate savo gyvenimo šeimininku.

Nuo praėjusių metų meditacijos centre „Meilės kelias“ sąmoningo tango puoselėtojai praktikuoja tango meditaciją ir mokosi šio socialinio šokio subtilybių pagal unikalias metodikas, kurios leidžia pakankamai greitai įsilieti į autentiško tango šokėjų bendruomenę.

Intensyvūs, bet tuo pačiu atpalaiduojantys sąmoningo tango užsiėmimai kiekvieną ketvirtadienį nuo 19 iki 21 val. Vilniuje, Smolensko g. 10d—10.

Be to, besimokantiems ir tobulėjantiems kiekvieną pirmadienį nuo 19 iki 22 val. rengiamos praktikos kavinėje „Sakwa“ adresu M. K. Paco g. 1/2.

Daugiau informacijos el. paštu info@dance-mind.eu ir (arba) telefonu (8~687) 29122.